Samsung Business Monitor LS27BG400EUXEN 27 ", IPS, FHD, 1920 x 1080, 16:9, 1 ms, 320 cd/m , Black, 240 Hz, HDMI ports quantity 2
help_outlineKlausti apie prekę
LS27BG400EUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
36 mėn.
Ekranas
1920 x 1080
Bruto svoris
7.00 kg
Neto svoris
5.30 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS27BG400EUXEN
Gaminio spalva
Black
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
Energijos efektyvumo klasė
E
Gamintojo prekės serija
Business Monitor
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
240 Hz
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Reakcijos laikas
1 ms
Posvyrio kampas
-3/22
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Pasukimas
Yes
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Yes
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Kontrasto santykis (standartinis)
1000:1
Ekrano ryškumas
320 cd/m
Jutiklinis ekranas
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
N/A
EEĮ atliekų mokestis
Tūris (m3)
0.05 m
Taros svoris (kg)
1.70 kg
Pakuotės gylis (mm)
685.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
168.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
469.00 mm