PHILIPS 27B2N3500JH/00 27inch IPS QHD
help_outlineKlausti apie prekę
PHILIPS 27inch 2560x1440 120Hz IPS Flat H/A 150 MM SoftBlue Technology Smart Link Sync Second Screen Harmony TUV EyeSafe USB