AOC Q27G41ZDF | 27 " | QD-OLED | QHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Q27G41ZDF
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
139.00 mm
Gross height (mm)
455.00 mm
Gross width (mm)
780.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.05 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2440.00 g
Plastic (No PET)
610.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Q27G41ZDF
Gaminio spalva
Black
HD tipas
QHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
QD-OLED
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
240 Hz