Philips | 24B2N2200/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
24B2N2200/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
123.00 mm
Gross height (mm)
420.00 mm
Gross width (mm)
600.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.99 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1592.00 g
Plastic (No PET)
398.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
24B2N2200/00
Gaminio spalva
Black
Ekrano įstrižainė
24 col.
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
120 Hz