Philips | 32E1N3100LA/00 | 32 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32E1N3100LA/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
930.00 mm
Gross height (mm)
162.00 mm
Gross width (mm)
517.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.21 kg
Volume (m3)
0.08 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1768.00 g
Plastic (No PET)
442.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32E1N3100LA/00
Gaminio spalva
Black
Ekrano įstrižainė
32 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
75 Hz