LG 27G810A-B | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
help_outlineKlausti apie prekę
27G810A-B.AEU
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
700 mm
Gross height (mm)
520 mm
Gross width (mm)
170 mm
Tare weight (kg)
2.50 kg
Volume (m3)
0.06188 m
Paper/Pasteboard
2000.00 g
Plastic (No PET)
500.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27G810A-B
HD tipas
UHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Skydelio tipas
IPS
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz