Philips 27B2N3500J/00 27 " IPS 2560x1440/16:9/4ms/350cd/m Headphone out, HDMI, DP | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27B2N3500J/00
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
139.00 mm
Gross height (mm)
445.00 mm
Gross width (mm)
730.00 mm