Samsung LS27FG702EUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey FHD G7 G70F 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP | Samsung
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FG702EUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
478.00 mm
Gross height (mm)
159.00 mm
Gross width (mm)
695.00 mm