LG 27U41YA-B 27" FHD,16:9, 1920x1080, 220cd/m2, 5ms/HDMI, DP
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27U41YA-B.AEUQ
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
140.00 mm
Gross height (mm)
450.00 mm
Gross width (mm)
691.00 mm