LG | 40U990A-W.AEU | 40 " | IPS Black | UHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 450 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Whi
LG | 40U990A-W.AEU | 40 " | IPS Black | UHD | 21:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 2160 pixels | 450 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
40U990A-W.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
5120 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
201.00 mm
Gross height (mm)
534.00 mm
Gross width (mm)
1206.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.98 kg
Volume (m3)
0.13 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2384.00 g
Plastic (No PET)
596.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
40U990A-W.AEU
Gaminio spalva
White
HD tipas
UHD
Ekrano įstrižainė
40 col.
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
101 cm
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS Black
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
120 Hz