AOC | Q27G4SRU | 27 " | Fast IPS | QHD | 16:9 | 320 Hz | 0.3 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
help_outlineKlausti apie prekę
Q27G4SRU
Gross depth (mm)
139.00 mm
Gross height (mm)
455.00 mm
Gross width (mm)
730.00 mm
Tare weight (kg)
1.00 kg
Volume (m3)
0.05 m
Paper/Pasteboard
800.00 g
Plastic (No PET)
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Q27G4SRU
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
Fast IPS
Maksimalus atnaujinimo dažnis
320 Hz