LG | 24G411A-B | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | Black
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
24G411A-B.AEU
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
230.00 mm
Gross height (mm)
430.00 mm
Gross width (mm)
550.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.00 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
800.00 g
Plastic (No PET)
200.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
24G411A-B
Gaminio spalva
Black
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
24 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
120 Hz