Philips | 24M2N3200NF/00 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Bla
Philips | 24M2N3200NF/00 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
24M2N3200NF/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
124.00 mm
Gross height (mm)
420.00 mm
Gross width (mm)
690.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.32 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1856.00 g
Plastic (No PET)
464.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
24M2N3200NF/00
Gaminio spalva
Black
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
24 col.
Ekrano įstrižainė (metrinė sist.)
61 cm
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
144 Hz
Palette Qty
24 dalių
Reakcijos laikas
4 ms
Ryškumas
300 cd/m
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Matymo kampas, horizontalus
178
Ekrano paviršius
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%