Philips 27M2N3501PA/00 | 27 " | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity
Philips 27M2N3501PA/00 | 27 " | Fast IPS | Quad HD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | White
help_outlineKlausti apie prekę
27M2N3501PA/00
Gross depth (mm)
139.00 mm
Gross height (mm)
455.00 mm
Gross width (mm)
730.00 mm
Tare weight (kg)
2.73 kg
Volume (m3)
0.05 m
Paper/Pasteboard
2184.00 g
Plastic (No PET)
546.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27M2N3501PA/00
Gaminio spalva
White
HD tipas
Quad HD
Ekrano įstrižainė
27 col.
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Skydelio tipas
Fast IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
260 Hz