Samsung LS27FM500EUXEN 27" Smart Monitor M5 M50F 1920x1080/16:9/250cd/m2/5ms, HDMI, USB, DP | Samsung
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FM500EUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
467.00 mm
Gross height (mm)
100.00 mm
Gross width (mm)
667.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.70 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1360.00 g
Plastic (No PET)
340.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS27FM500EUXEN
Gaminio spalva
Black
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz