Samsung LS24F434UAUXEN 24" Essential Monitor 1920x1080/16:9/300cd/m2/HDMI, Display Port | Samsung
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS24F434UAUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
392.00 mm
Gross height (mm)
183.00 mm
Gross width (mm)
780.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.80 kg
Volume (m3)
0.06 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2240.00 g
Plastic (No PET)
560.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS24F434UAUXEN Essential
Gaminio spalva
Black
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
24 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz
Palette Qty
30 dalių
Reakcijos laikas
5 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Matymo kampas, horizontalus
178
Pasukimas
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano spalvų skaičius
16.7 M
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Ekrano ryškumas
300 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Ethernet
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
90W