Samsung LS27FG902XUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey 3D G90XF 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FG902XUXEN
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
434.00 mm
Gross height (mm)
133.00 mm
Gross width (mm)
834.00 mm