LG 34G600A-B UltraGear | 34 " | VA | WQHD | 21:9 | 160 Hz | 5 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
34G600A-B.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
232.00 mm
Gross height (mm)
529.00 mm
Gross width (mm)
1053.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.00 kg
Volume (m3)
0.13 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2400.00 g
Plastic (No PET)
600.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
34G600A-B UltraGear
HD tipas
WQHD
Ekrano įstrižainė
34 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100 x 100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
160 Hz