LG 32GX870A-B 32" UltraGear OLED UHD/16:9/3840x2160/275cdm2/0.03ms/HDMI/DisplayPort
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32GX870A-B.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
544.00 mm
Gross height (mm)
183.00 mm
Gross width (mm)
973.00 mm