LG 29U511A-B | 29 " | IPS | 21:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
29U511A-B.AEU
3 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
132.00 mm
Gross height (mm)
391.00 mm
Gross width (mm)
781.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.50 kg
Volume (m3)
0.04 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1200.00 g
Plastic (No PET)
300.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
29U511A-B
Ekrano įstrižainė
29 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz