Samsung LS27FG810SUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey 3D G8 G81SF 3840x2160/16:9/250cd/m2/0.03ms, HDMI, USB, DP | Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS27FG810SUXEN
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
464.00 mm
Gross height (mm)
200.00 mm
Gross width (mm)
684.00 mm