Philips 34M2C5501A/00 | 34 " | VA | WQHD | 21:9 | 180 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
34M2C5501A/00
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
980.00 mm
Gross height (mm)
226.00 mm
Gross width (mm)
525.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
2.98 kg
Volume (m3)
0.12 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2384.00 g
Plastic (No PET)
596.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
34M2C5501A/00
Gaminio spalva
White
HD tipas
WQHD
Ekrano įstrižainė
34 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz