Philips 27M2C5501/00 | 27 " | VA | Quad HD | 16:9 | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27M2C5501/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
785.00 mm
Gross height (mm)
188.00 mm
Gross width (mm)
480.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.13 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2504.00 g
Plastic (No PET)
626.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27M2C5501/00
Gaminio spalva
White
HD tipas
Quad HD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm