AOC Q27G42ZE | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 260 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
help_outlineKlausti apie prekę
Q27G42ZE
Gross depth (mm)
680.00 mm
Gross height (mm)
690.00 mm
Gross width (mm)
124.00 mm
Tare weight (kg)
2.26 kg
Volume (m3)
0.06 m
Paper/Pasteboard
1808.00 g
Plastic (No PET)
452.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
Q27G42ZE
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Skydelio tipas
IPS
Maksimalus atnaujinimo dažnis
260 Hz