LG 34GX90SA-W | 34 " | OLED | 21:9 | 240 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
34GX90SA-W.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
551.00 mm
Gross height (mm)
295.00 mm
Gross width (mm)
927.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
5.10 kg
Volume (m3)
0.15 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
4080.00 g
Plastic (No PET)
1020.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
34GX90SA-W
Gaminio spalva
White
Ekrano įstrižainė
34 col.
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Yes
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
240 Hz
Palette Qty
11 dalių
Reakcijos laikas
1 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Matymo kampas, horizontalus
178
Integruotas TV imtuvas
No
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Ekrano ryškumas
250 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, USB, LAN, Headphone out
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
65W