Samsung LS27F320GAUXEN 27" Essential S3 S32GF Monitor 1920x1080/16:9/250cd/m2/5ms HDMI
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
LS27F320GAUXEN
Prekės informacija
Gross depth (mm)
710.00 mm
Gross height (mm)
403.00 mm
Gross width (mm)
100.00 mm