Samsung LS32FG810SUXEN 32" Gaming Monitor OLED G8 G81SF 3840x2160/16:9/260cd/m2/3ms, HDMI, USB
help_outlineKlausti apie prekę
LS32FG810SUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
815.00 mm
Gross height (mm)
530.00 mm
Gross width (mm)
200.00 mm