Philips 24PHS6000/12 24" (60cm) 2K LED TV | Philips
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
24PHS6000/12
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
123.00 mm
Gross height (mm)
397.00 mm
Gross width (mm)
611.00 mm