LG 27UP650K-W | 27 " | IPS | UHD | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
27UP650K-W.AEU
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
694.00 mm
Gross height (mm)
212.00 mm
Gross width (mm)
496.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.40 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2720.00 g
Plastic (No PET)
680.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27UP650K-W
HD tipas
UHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100 x 100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz