Philips 34B2U5600C/00 | 34 " | VA | 21:9 | 60 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
34B2U5600C/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
930.00 mm
Gross height (mm)
520.00 mm
Gross width (mm)
280.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
4.21 kg
Volume (m3)
0.14 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
3000.00 g
Plastic (No PET)
1210.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
34B2U5600C/00
Ekrano įstrižainė
34 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
60 Hz
Reakcijos laikas
4 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Matymo kampas, horizontalus
178
Foninio apšvietimo tipas
W-LED system
Integruotas TV imtuvas
No
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano spalvų skaičius
16.7 M
Sukiojimas
Posvyrio reguliavimas
Ekrano ryškumas
300 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
Connectivity
HDMI, DisplayPort, USB-C
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
15W