Samsung LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27D300GAUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
710.00 mm
Gross height (mm)
403.00 mm
Gross width (mm)
100.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.40 kg
Volume (m3)
0.03 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
400.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
LS27D300GAUXEN
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
1
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
IPS
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz