ASUS Business VA27ECPSN 27i FHD IPS
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ASUS Business VA27ECPSN 27inch FHD Monitor 16:9 IPS Panel 1920x1080 75Hz Frameless Ergonomic RJ45 DP HDMI USB-C mit 65W USB-Hub