Philips 32M2N8900/00 | 32 " | OLED | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | White
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
32M2N8900/00
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3840 x 2160 pikseliai
Gross depth (mm)
840.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
510.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
4.02 kg
Volume (m3)
0.07 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
3200.00 g
Plastic (No PET)
820.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
32M2N8900/00
Gaminio spalva
White
Ekrano įstrižainė
32 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
OLED
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
240 Hz
Palette Qty
15 dalių
Reakcijos laikas
0.03 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
No
Matymo kampas, horizontalus
178
Integruotas TV imtuvas
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Posvyrio reguliavimas
Ekrano ryškumas
250 cd/m
"DisplayPort" prievadų skaičius
1
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
65W