Samsung LS34DG850SUXDU 34" OLED Odyssey Monitor 3440x1440/21:9/250cd/m2/0.03ms HDMI, DP, USB | Samsung
help_outlineKlausti apie prekę
LS34DG850SUXD
Gross depth (mm)
948.00 mm
Gross height (mm)
456.00 mm
Gross width (mm)
185.00 mm