AOC C27G4ZXE | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 0.3 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 mo
AOC C27G4ZXE | 27 " | VA | FHD | 16:9 | 280 Hz | 0.3 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Warranty 36 month(s)
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
C27G4ZXE
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
1920 x 1080 pikseliai
Gross depth (mm)
730.00 mm
Gross height (mm)
161.00 mm
Gross width (mm)
440.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
3.29 kg
Volume (m3)
0.05 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
2600.00 g
Plastic (No PET)
690.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
C27G4ZXE
HD tipas
FHD
Ekrano įstrižainė
27 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
No
Skydelio tipas
VA
Proporcija
16:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
280 Hz