LG 27GS85Q-B | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
help_outlineKlausti apie prekę
27GS85Q-B.AEU
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
691.00 mm
Gross height (mm)
498.00 mm
Gross width (mm)
184.00 mm
Tare weight (kg)
2.40 kg
Volume (m3)
0.06 m
Paper/Pasteboard
1920.00 g
Plastic (No PET)
480.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27GS85Q-B
HD tipas
QHD
Skydelio tipas
IPS
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz