LG 27GS60QC-B | 27 " | VA | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
Su PVM
Išparduota
help_outlineKlausti apie prekę
27GS60QC-B.AEUQ
Prekės informacija
Ekranas
2560 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
685.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
434.00 mm
Tare weight (kg)
1.50 kg
Volume (m3)
0.05 m
Paper/Pasteboard
1200.00 g
Plastic (No PET)
300.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
27GS60QC-B
HD tipas
QHD
Skydelio tipas
VA
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz