Samsung LS32D700EAUXEN 32" IPS Monitor UHD 4K 3840x2160/16:9/280cd/m2/5ms, HDMI, DP, USB
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS32D700EAUXEN
5 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
798.00 mm
Gross height (mm)
546.00 mm
Gross width (mm)
160.00 mm