Samsung LS27DG602SUXEN 27" OLED Monitor QHD 2560x1440/16:9/250cd/m2/0.03ms, HDMI
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27DG602SUXEN
4 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
464.00 mm
Gross height (mm)
200.00 mm
Gross width (mm)
684.00 mm