Samsung LS27D700EAUXEN 27" IPS 4K Monitor 3840x2160/16:9/280cd/m2/5ms, DP, HDMI
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
LS27D700EAUXEN
1 Prekė
Prekės informacija
Gross depth (mm)
484.00 mm
Gross height (mm)
160.00 mm
Gross width (mm)
687.00 mm