Philips Business Monitor 40B1U5601H/00 Philips 40 " IPS 3440 x 1440 pixels 21:9 4 ms 300 cd/m Black 100 Hz
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
40B1U5601H/00
4 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
1070.00 mm
Gross height (mm)
510.00 mm
Gross width (mm)
220.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.13 kg
Volume (m3)
0.12 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1000 g
Plastic (No PET)
130 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
40B1U5601H/00
Gaminio spalva
Black
Ekrano įstrižainė
40 col.
VESA tvirtinimas
Yes
VESA tvirtinimo sistemos
100x100 mm
Gamintojo prekės serija
Business Monitor
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
IPS
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
100 Hz
Palette Qty
20 dalių
Reakcijos laikas
4 ms
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
Matymo kampas, horizontalus
178
Integruotas TV imtuvas
No
Vertikalusis matymo kampas
178
Aukščio reguliavimas
Ekrano ryškumas
300 cd/m
USB-C
USB-C maitinimo tiekimas
100W