AOC | Gaming Monitor | CU34G2XP/BK | 34 " | VA | 3440 x 1440 pixels | 21:9 | 1 ms | Black | HDMI ports quantity 2 | 180 Hz
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
CU34G2XP/BK
5 Prekės
Prekės informacija
Ekranas
3440 x 1440 pikseliai
Gross depth (mm)
280.00 mm
Gross height (mm)
903.00 mm
Gross width (mm)
548.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
1.51 kg
Volume (m3)
0.14 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
1100.00 g
Plastic (No PET)
410.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
CU34G2XP/BK
Gaminio spalva
Black
Ekrano įstrižainė
34 col.
VESA tvirtinimas
Yes
Gamintojo prekės serija
Gaming Monitor
HDMI prievadų kiekis
2
Įmontuoti garsiakalbiai
Skydelio tipas
VA
Proporcija
21:9
Maksimalus atnaujinimo dažnis
180 Hz