PoE įterpėjas-injector TAM01GT01GT-75W, 1kn PoE, PoE+, Hi-PoE, 1Gb
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
Features:
• Supports PoE for Hi-PoE 75W high power consumption speed dome.
• Indicator status: power (normal power on), PoE (normal power supply).
• Wide working temperature: -30°C~ 65°C.
• Supports DoE Level VI.
• Lighting Protection: Level 4.
Technical Specifications:
• Model TAM01GT01GT-75W.
• Ethernet Port 1*10/100/1000 Base-T.
• 1*10/100/1000 Base-T( PoE power supply).
• PoE Power Supply PoE/PoE+/Hi-PoE.
• PoE PIN Assignment 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-).
• Indicator Power indicator, PoE status indicator.
• Exchange Mode Store & forward.
• Application Humidity 10%~90%.
• Working Temperature -30°C~65°C.
• Weight 250g.
• Dimension(W×D×H) 210mm×75mm×38.5mm.