Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
ES-24-250W
5 Prekės
Prekės informacija
Garantija
12 mėn.
Bruto svoris
7.54 kg
Neto svoris
6.193 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
ES-24-250W
Gaminio spalva
Black
Galingumas
250 W Max. Power Consumption W
Gamintojo prekės serija
Switch
Tipas
Rackmountable Managed PoE+ Gigabit Switch
Sertifikatas
CE, FCC, IC
Matmenys (P x G x A)
485.04 x 44.45 x 285.6 mm mm
Kiekis pakuotėje
1 dalių
Tinklo standartai
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
Kintamosios srovės įvesties įtampa
100-240 V
Kintamosios srovės įvesties dažnis
50/60 Hz
Darbo temperatūra (T-T)
-5 - 40 C
Darbo santykinė drėgmė (H-H)
5 - 95 %
Palette Qty
51 dalių
I/O prievadai
24xGbit Rj45, 2x1Gbps SFP
Šviesos diodų indikatoriai
Activity, Link, PoE
Dydžio formatas
Rackmountable
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
24
Energijos suvartojimas (standartiškai)
250 W
Perjungimo tipas
Web managed
Predominant port type
1 Gbps (RJ-45)
POE
PoE+ 802.3 at
Pagrindinių perjungiamų RJ-45 eterneto prievadų kiekis
Pagrindinių komutuojamų RJ-45 Ethernet prievadų tipas
Gigabit Ethernet (10/100/1000)
MAC adreso lentelė
8000 įėjimai
Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis
Svoris
3.7 kg g
Aukštis
4.45 cm
Gylis
28.6 cm
Plotis
48.5 cm
SFP prievadų skaičius
2
Maitinimas per eternetą (PoE)
Yes
Perjungimo sluoksnis
L2/L3
Galima krauti
Y
Stovo montavimas
Yes
SFP module slots quantity
2
10G palaikymas
No
Perjungimo galimybė
52 Gbit/s
Pralaidumas
38.69 Mpps
Tūris (m3)
0.016872 m
Taros svoris (kg)
1.347 kg
Pakuotės gylis (mm)
570 mm
Pakuotės plotis (mm)
80 mm
Pakuotės aukštis (mm)
370 mm