D-Link 8-Port Gigabit PoE Switch DGS-1008P Unmanaged, Desktop
help_outlineKlausti apie prekę
DGS-1008P
3 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
1.57 kg
Neto svoris
1.41 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DGS-1008P
Gamintojo prekės serija
8-Port Gigabit PoE Switch
Gross depth master carton
380 mm
Gross width master carton
350 mm
Gross height master carton
370 mm
Net weight master carton
9.216 kg
Tare weight master carton
0.492 kg
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Maitinimo tipas
External
Palette Qty
291 dalių
Dydžio formatas
Desktop
Ethernet LAN (RJ-45) prievadai
8
Perjungimo tipas
Unmanaged
Predominant port type
10/100/1000 Mbps (RJ-45)
POE
PoE 802.3 af and PoE+ 802.3 at
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.01 m
Taros svoris (kg)
0.16 kg
Pakuotės gylis (mm)
100.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
330.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
180.00 mm