D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch DGS-1210-10 Managed L2+, Rackmountable
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DGS-1210-10/E
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
1.18 kg
Neto svoris
0.98 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DGS-1210-10
Kitos savybės
Optional standard mode or surveillance mode management user interface
Gamintojo prekės serija
10-Port Gigabit Smart Managed Switch
PET
4 g
Gross depth master carton
310 mm
Gross width master carton
210 mm
Gross height master carton
225 mm
Net weight master carton
3 kg
Tare weight master carton
0.249 kg
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Dydžio formatas
Rackmountable
Perjungimo tipas
Managed L2+
Predominant port type
10/100/1000 Mbps (RJ-45)
POE
No
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.00 m
Taros svoris (kg)
0.20 kg
Pakuotės gylis (mm)
50.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
130.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
290.00 mm