help_outlineKlausti apie prekę
DGS-1100-05V2/E
3 Prekės
Prekės informacija
Garantija
24 mėn.
Bruto svoris
0.627 kg
Neto svoris
0.53 kg
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DGS-1100-05V2/E
Gamintojo prekės serija
Smart Managed Switch
PET
4 g
Gross depth master carton
310 mm
Gross width master carton
210 mm
Gross height master carton
225 mm
Net weight master carton
3 kg
Tare weight master carton
0.249 kg
Kiekis pakuotėje
1.00 dalių
Dydžio formatas
Rackmountable
Perjungimo tipas
Managed L2
Predominant port type
10/100/1000 Mbps (RJ-45)
POE
No
Gigabit Ethernet (varinių) prievadų kiekis
EEĮ atliekų mokestis
Yes
Tūris (m3)
0.00 m
Taros svoris (kg)
0.1 kg
Pakuotės gylis (mm)
210.00 mm
Pakuotės plotis (mm)
140.00 mm
Pakuotės aukštis (mm)
100.00 mm