Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TL-SG1210MPE
1 Prekė
Prekės informacija
Garantija
60 mėn.
Gross depth (mm)
126.00 mm
Gross height (mm)
27.00 mm
Bruto svoris
1.70 kg
Gross width (mm)
210.00 mm
Neto svoris
1.20 kg
Packing quantity
1 dalių
Tare weight (kg)
0.50 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
WEE classification
CL109:6:2017-04-01
Paper/Pasteboard
400.00 g
Plastic (No PET)
100.00 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
TL-SG1210MPE
Gaminio spalva
Juoda
Gamintojo prekės serija
10-Port Gigabit Easy Smart Switch with 8-Port PoE+
Gross depth master carton
280.00 mm
Gross width master carton
360.00 mm
Gross height master carton
470.00 mm