Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
TL-SF1008D
2 Prekės
Prekės informacija
Garantija
36 mėn.
Gross depth (mm)
85 mm
Gross height (mm)
100 mm
Bruto svoris
0.24 kg
Gross width (mm)
139 mm