Lanberg Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Gigabit Ethernet Din Rail BT 90W metal clips | DIN-GE4-BT-90W
Su PVM Pristatymas: 1 - 3 darbo dienos
Prekė parduotuvės sandėlyje
help_outlineKlausti apie prekę
DIN-GE4-BT-90W
2 Prekės
Prekės informacija
Gross depth (mm)
85.00 mm
Gross height (mm)
30.00 mm
Gross width (mm)
63.00 mm
Packing quantity
1.00 dalių
Tare weight (kg)
0.02 kg
Volume (m3)
0.00 m
Embeeded battery
No
WEEE tax
Yes
Paper/Pasteboard
15.20 g
Plastic (No PET)
3.80 g
Gamintojo prekės modelio pavadinimas
DIN-GE4-BT-90W
Gamintojo prekės serija
Switch PoE Extender 1xIn 3xOut Gigabit Ethernet Din Rail BT 90W metal clips